logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Активісти Запорізької «Батьківщини» пікетували міську раду (ФОТО)


21.12.2017

20 грудня, в день проведення бюджетної сесії Запорізької міської ради, батьківщинівці разом з представниками інших демократичних фракцій, членами ОСББ та небайдужими городянами провели мітинг, присвячений справедливому розподілу бюджетних коштів в 2018 році.


Ініціаторами проведення акції виступили голови ОСББ міста, обурені планами міської влади різко скоротити фінансування програми проведення капітальних ремонтів житлового фонду міста. Городян підтримали депутати-батьківщинівці та представники інших демократичних фракцій міської ради.

Перед учасниками мітингу виступив член фракції «Батьківщини» Віталій Рябцев. Він поінформував присутніх про перебіг погоджувальної ради міської ради та закликав городян не розходитись доти, доки міська влада не виконає вимоги демократичних фракцій по збільшенню фінансування капітального ремонту будинків, а також ремонту старого і аварійного житла.

«Команда мера заклала в бюджеті на підтримку ЖКГ лише 33 мільйони, при тому, що реальна потреба – як мінімум вдесятеро більша, оскільки житловий фонд активно руйнується. При цьому на реконструкцію парків виділяється майже півмільярда, а на нові пам'ятники і фонтан ще 100 мільйонів. При такому підході мешканці аварійних будинків скоро житимуть в парках, а молодь взагалі поїде з міста», – заявив депутат міської ради.

Активісти «Батьківщини» запропонували городянам зайти на сесію міської ради і нагадати міській владі, що саме громада, платники податків мають вирішувати долю міських бюджетних коштів. Також керівники міста мають згадати попередні обіцянки підтримувати ОСББ та підтримувати ефективних власників житлового фонду міста.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація