logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Нинішнє засідання парламенту – це чорний день в історії держави, – Сергій Соболєв


07.10.2017

Засідання парламенту 6 жовтня 2017 року увійде в історію України чорною сторінкою.


Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на брифінгу в парламенті.

Політик висловив велике занепокоєння ухваленням закону про особливий статус територій Луганської та Донецької областей №7164.

«Цей законопроект фактично дозволяє пробачити всіх кримінальних злочинців, які вбивали людей під час загарбання Криму та Донецької та Луганської областей; бандформуванням дозволено створювати свою народну міліцію; суди і прокуратура призначаються органами так званого місцевого самоврядування тих територій, які є територіями частини Донецької та Луганської областей. Ці найжахливіші норми зі старого перекочували у новий закон, де їх пролонгували ще на рік», – пояснив Сергій Соболєв.

Він зазначив, що сьогоднішній день у Верховній Раді є трагічним і його можна поставити в один ряд із тими засіданнями, на яких відбувались найгрубші порушення закону, зокрема, ухвалення Харківських угод та диктаторських законів 16 січня.

«Ця чергова змова підтверджує історичні паралелі з 2014 роком, коли такий закон було ухвалено змовою комуністів, Партії регіонів та частиною так званої демократичної опозиції, а зараз цей текст ухвалений знову Блоком Петра Порошенка, частиною фракції «Народний фронт», Опоблоком та групами, які представляють колишню Партію регіонів», – зазначив депутат.

Сергій Соболєв також зауважив: «Думаю, історія розставить свої крапки. Те, що сьогодні відбулося, – це чорна сторінка парламенту, адже за якимись неіснуючими угодами намагались приховати справжню сутність тих законопроектів, які сьогодні голосуються».

Представник фракції також обурився, що парламент відмовився розглядати альтернативний законопроект від «Батьківщини» №7163-3, в якому «відсутні згадки про Мінські домовленості, де не вказано про антиконституційне право президента видавати укази заднім числом або наперед щодо питання використання Збройних сил України, а також де є згадка про анексовану територію України – Автономну Республіку Крим».

За словами першого заступника Голови фракції, «Батьківщина» також передбачила у цьому законопроекті заборону торгівлі на крові.

Окрім того, Сергій Соболєв повідомив про перший встановлений факт фальсифікації рішення правового комітету ВРУ щодо судової реформи, коли в Кримінально-процесуальний кодекс було внесено поправку депутата Андрія Лозового від Радикальної партії, якою виводиться з-під відповідальності всі найтяжчі злочини, включаючи злочини Майдану: «Для того, щоб приховати сутність цієї правки, комітет сфальсифікував своє рішення і на підпис голови ВР пішов документ, в якому ця правка була виправлена».

«Ми вимагаємо провести розслідування фальсифікації цього безпрецедентного факту», – заявив парламентар та додав, що такі речі ганьблять парламент.


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація