logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв зустрівся з головою парламенту Болгарії


26.09.2017

Перший заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв зустрівся з парламентською делегацією з Болгарії на чолі з головою Народних Зборів Дімітром Главчевим.


Перспективи поглиблення міжнародних взаємозв'язків між Україною та Болгарією, особливості проживання болгарських общин в Україні сторони обговорили під час круглого столу, який відбувся в Приморську (Запорізька область).

Представник «Батьківщини» детально розповів болгарським колегам про ключові пункти Закону «Про освіту», який дуже хвилював болгарську сторону.

Зокрема, народний депутат України акцентував увагу парламентарів Болгарії на тому, що в новому законі держава гарантує вивчення мов національних меншин до 4-го класу. А в середній та старшій школі місцеві представники національних меншин на вибір можуть обирати для вивчення як другу іноземну – свою національну мову.

Підсумовуючи зустріч для журналістів, Сергій Соболєв, зауважив, що приїзд до України високопосадовців з Болгарії фактично проігнорували перші офіційні особи нашої держави.

«Делегацію на чолі з головою Народних Зборів Болгарії мали б зустрічати Голова Верховної Ради або ж його заступник. Однак, українські можновладці цю зустріч проігнорували. Така поведінка керівництва держава неприпустима і негативно впливає на міжнародний авторитет України», – прокоментував перший заступник Голови фракції «Батьківщина».


Прес-служба ВО «Батьківщина»БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація