logo logo
     ГОЛОВНА   |    НОВИНИ   |    ФОТОАРХІВ   |    ВІДЕОАРХІВ   |    СТАТУТ і ПРОГРАМА   |    КОНТАКТИ   |    Вступити до лав партії   |    "Вечірні вісті"   


Сергій Соболєв: «Влада вигороджує поплічників Януковича»


23.09.2017

22 вересня, під час відвідання Запорізької області, заступник голови парламентської фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв звинуватив Генеральну прокуратуру України у покритті найбільш одіозних соратників екс-президента В.Януковича.


Під час зустрічі з депутатами місцевих рад та громадськими активістами народний депутат заявив про направлення запиту до Генерального прокурора України та Міністра внутрішніх справ з вимогою поновити в міжнародний розшук кримінального авторитета, екс-«смотрящего» за Запорізькою областю Євгена Анісімова та притягнути до кримінальної відповідальності суддю і прокурорів, які його випустили.

«Те, що одного з основних поплічників Януковича по Запоріжжю Анісімова, так само як і інших соратників екс-президента, зняли з міжнародного розшуку, а головні свідки їх злодіянь сьогодні самі стають об'єктами уваги органів прокуратури, свідчить про зговір з представниками колишньої злочинної влади», – заявив Сергій Соболєв.

Також, за словами народного обранця, є низка інших неспростовних фактів того, як нинішній Генеральний прокурор вгороджує поплічників Януковича.

«Луценко сьогодні розповідає, що родина Януковича знаходиться під жорсткими санкціями українського уряду. Але тоді виникає питання, як син екс-президента Олександр зміг легально продати належний йому телеканал «Тоніс», і що в цей час робила Генеральна прокуратура?» – зазначив парламентарій.

На думку парламентарія, сумним підсумком бездіяльності високопосадовців по розслідуванню злодіянь своїх попередників є катастрофічне падіння довіри людей до влади, рейтинг якої щоденно наближається до нульової відмітки.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина»
БІЛЬШЕ НОВИН >>Свіжий випуск
Вечірніх вістей

Весь архів газети >>>

Батьківщина-TV

все відео >>
TOP.zp.ua


Ю.Тимошенко в Twitter
Ю.Тимошенко на Facebook

Офіційний сайт
"ВО "Батьківщина" >>>
Батьківщина в Twitter
Батьківщина на Facebook

Гаряча лінія
"ВО "Батьківщина"
0 800 50 40 40

Гаряча лінія
Запорізька область
050 013 55 05

Сайт фракції "Батьківщина" Запорізької обласної ради >>>

Приєднатися


© Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Запорізька обласна організація